Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30  
55 min 20 wolnych

STRETCHING/ PŁASKI BRZUCH

Jednorazowe Zastępstwo

ZASTĘPSTWO

 
55 min 24 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Klaudia Lasota

     
09:00          
55 min 24 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Basia Dziarmaga

 
09:30  
55 min 25 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Jednorazowe Zastępstwo

ZASTĘPSTWO

 
55 min 11 wolnych

ENERGY JUMP

Klaudia Lasota

     
10:00          
55 min 24 wolnych

FIT SYLWETKA

Basia Dziarmaga

 
10:15            
55 min 24 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI/ SMUKŁA TALIA

Anna Kocewiak

11:00          
55 min 14 wolnych

BUNGEE

Lila Sayed

 
11:15            
55 min 25 wolnych

RELAX & STRETCHING

Anna Kocewiak

12:00          
55 min 11 wolnych

ENERGY JUMP

Lila Sayed

 
12:15            
55 min 23 wolnych

TURBO SPALANIE

Anna Kocewiak

16:30
55 min 18 wolnych

ZUMBA

Kasia Matusiak

55 min 3 wolnych

ENERGY JUMP

Iga Kowalska

55 min 19 wolnych

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI/ SMUKŁA TALIA

Paulina Pniewska

55 min 23 wolnych

TABATA

Gosia Wiechecka

55 min 23 wolnych

ZUMBA

Gosia Kasińska

   
17:30
55 min 17 wolnych

AEROBOX

Kasia Matusiak

55 min 14 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iga Kowalska

55 min 22 wolnych

FIT SYLWETKA

Paulina Pniewska

55 min 22 wolnych

ZGRABNE UDA I POŚLADKI

Gosia Wiechecka

55 min 24 wolnych

STRETCHING

Gosia Kasińska

   
18:30
55 min 3 wolnych

BUNGEE

Jednorazowe Zastępstwo

ZASTĘPSTWO

55 min 19 wolnych

BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Ewa Leszczyńska

55 min 24 wolnych

ZUMBA

Marzena Kozłowska

55 min 25 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP/ STRETCHING

Gosia Wiechecka

55 min 24 wolnych

BIKINI SHAPE/ SEXY PUPA

Agnieszka Bogusz

   
19:30
55 min 16 wolnych

FIT SYLWETKA

Sara Nowak

55 min 17 wolnych

FAT BURNING

Gosia Wiechecka

55 min 1 wolnych

ENERGY JUMP

Lila Sayed

55 min 21 wolnych

FULL BODY WORKOUT

Kasia Grawiec

55 min 23 wolnych

TURBO SPALANIE/ PŁASKI BRZUCH

Agnieszka Bogusz

   
20:30
55 min 18 wolnych

SEXY PUPA/ STRETCHING

Sara Nowak

55 min 17 wolnych

TBC/ PŁASKI BRZUCH

Gosia Wiechecka

55 min 23 wolnych

SHAPE

Lila Sayed

55 min 13 wolnych

ZUMBA

Rafał Waliszewski

55 min 11 wolnych

ENERGY JUMP

Agnieszka Bogusz

   
← →